Заморозка ICE MIX 400ML 2274

Артикул: 2274

Спрей охолоджуючий спортивний заморозка ICE MIX 400ml 2274 - це якісна спортивна заморозка польського виробництва. Подібні засоби можна використовувати не тільки індивідуально, але і для надання допомоги на поле. Замороження знадобиться в сумці тренера, в медичній сумці першої допомоги і в домашній аптечці. Даний продукт є спреєм для зовнішнього застосування. Він застосовується місцево у разі виникнення болю в суглобах і м'язах. Також заморозка використовується для лікування болю в м'язах, в тому числі болю біля попереку, ревматичного болю, болю, яка виникає внаслідок розтягнення зв'язок, судом, ударів. Препарат призначається дорослим і дітям віком від 6 років. Вказівки щодо застосування передбачають розпорошення спрею по шкірі протягом від 3 до 5 секунд. При цьому відстань повинна становити не менше 20 см. Повторне розпорошення проводити після закінчення 30 секунд. Якщо є необхідність, можна повторити процедуру ще два рази. Таким чином, використовувати засіб можна до 3 разів на день. Термін лікування препаратом ICEMIX визначається в залежності від тяжкості та характеру захворювання. Найчастіше засіб добре переноситься, без виникнення алергічних реакцій на шкірі. Ні в якому разі спрей можна наносити на відкриті рани і безпосередньо на поверхню шкіри! Розпилення кошти здійснюється на просочену водою марлю, бинт або тканину. При потраплянні препарату на пошкоджені або дуже чутливі місця рекомендується негайно змити його за допомогою великої кількості чистої води. Зберігання заморозки не вимагає яких-небудь особливих умов. Більш детальні вказівки щодо застосування і зберігання можна прочитати на упаковці продукту. Охолоджуючий спортивний спрей (у вигляді аерозолю) для швидкого охолодження і зняття ударів. Польська спортивна заморозка від травм. Обсяг балончика - 400 мл. ICE MIX не містить фреону. Не можна наносити на рани !!!

120грн
відсутній
відсутній
Характеристики товару:
Кольори:
Комбінований;
Виробник:
Player;
Доставка
Самовивіз (м.Київ):
Ви маєте можливість самостійно забрати своє замовлення звернувшись до нашого офісу за адресою: м.Київ. Проспект В.Лобановського 119.
Замовлення маєте змогу забрати в робочі дні з 10:00 до 18:00
по Україні:
Вартість послуг доставки Нова Пошта складає:
 • - накладений платіж - (оплата при отриманні за товар) - 50 грн*
 • - накладений платіж при замовленні понад 3000 грн - 150 грн* (оплата при отриманні)
 • - безкоштовно - 100% оплачене замовлення - понад 2000 грн (до 10кг)
 • - згідно з тарифами перевізника - оплачене замовлення до 2000 грн
*-(це обов'язковий платіж 100% передоплата за доставку, сума; не повертається)
За умови якщо замовлення, об'ємна вага якого, вище 10 кг розраховується відповідно до тарифів перевізника.
Безкоштовна доставка:
Можлива у разі виконання наступних умов:
 • - ми отримали від Вас 100% оплату замовленого товару до його відправлення;
 • - об'ємна вага замовлення не перевищує 10 кг;
 • - вартість замовлення  не менше 2000 грн. (тільки для доставкиНовою Поштою);
Оплата:
 • - картою Visa, Mastercard на нашому сайті.
 • - наложеним платежем у відділені Нової Пошти при отриманні замовлення.
 • - на розрахунковий рахунок ПП- для бюджетних та приватних організацій. У разі підтвердження замовлення, бухгалтерією буде виставлено рахунок на оплату. Після його оплати, разом із замовленням буде видана видаткова накладна.
 • - індивідуальні умови
Схожі
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн
з - шт.
140грн