Обладнання для тренувань

Обладнання для тренувань

Інвентар для тренувань - необхідна складова успіху спортсмена.

У спорті важлива швидкість, стійкість, сила, витривалість і координація. Кожен, хто тренується сам або тренує футбольну команду, знає для розвитку цих якостей недостатньо катати по полю м'яч. Потрібен спеціальний інвентар, який допоможе урізноманітнити тренування.

Навіщо потрібен інвентар для тренувань

Теоретично, проявивши фантазію, будь-який підручний предмет використовувати як тренувальний. Однак на практиці набагато простіше «проявляти фантазію», маючи спеціальне обладнання. При цьому слід врахувати, що виробники футбольних тренажерів пропонують свою продукцію за дуже доступними цінами. Так що можна дешево купити інвентар для спортивних тренувань і почати шлях до досконалості.

Фактично тренувальний інвентар можна розділити на дві групи:

  • основні - спортивні фішки, конуси, бар'єри, різні амортизатори і стрічки опору, тобто предмети, якими користується атлет;
  • допоміжні - тактичні дошки, табло для заміни гравців, кутові прапори - все це вже інструменти тренера.

Одним з найбільш важливих навичок  наприклад в футболі, безумовно, є володіння м'ячем. Для відпрацювання дриблінгу практикують «слалом» - просування між рознесеними конусами, покращуючи не тільки контроль над м'ячем, але і швидкість рух з ним.

Конуси - це ще не все. Щоб уникнути рухів, виконуваних безпосередньо над ними, завдання ускладнюють за допомогою гімнастичних палиць. Це спеціальні пластикові або дерев'яні «жердини», закріплені в конусі або в спеціальній стійці. Таким чином, ви отримуєте більшу висоту перешкоди, яке слід уникати.

Розвиваєте швидкість і координацію? Тоді потрібно купити координаційні сходи.

Це ще один інвентар, який корисний для тренувань по футболу. Координаційна сходи - це дві нейлонові стрічки з пластиковими поперечинами.

Вправи з координаційними сходами засновані на різних комбінаціях стрибків і нагадують дитячі «класики». Ці типи вправ можуть здатися несерйозними, але для гравця вони дуже важливі. Вони формують координацію рухів, впливаючи на якість роботи ніг. Дуже ефективні вправи як в тренуваннях для дітей, так і для інших вікових груп, особливо якщо вони виконуються з високою динамікою.

Додатково варто згадати різні бар'єри для поліпшення техніки бігу, парашути для вироблення вибухової швидкості, різні амортизатори і стрічки для збільшення сили удару. Можна з повною впевненістю сказати, що всі елементи тренувального інвентарю знайдуть своє застосування на будь-якому футбольному полі (або в залі).

«FOX40.COM.UA» - це магазин де можуть купити все необхідне і спортивні клуби, роздрібні інтернет-магазини і спортсмени

У нас передбачені максимально зручні умови для співпраці:

  • кваліфіковані консультації;
  • доступні ціни і зручні форми оплати;
  • доставка по всій Україні
Фільтри
Наявність
Ціна
Від До
Розміри
Кольори
з - шт.
80грн
з - шт.
40грн
з - шт.
14грн
з - шт.
60грн
з - шт.
60грн
з - шт.
40грн
з - шт.
40грн
з - шт.
45грн
з - шт.
35грн
з - шт.
35грн
з - шт.
35грн
з - шт.
35грн
з - шт.
35грн
з - шт.
25грн
з - шт.
25грн
з - шт.
25грн
з - шт.
25грн
з - шт.
80грн
з - шт.
99грн