Про нас

Рон Фокскрофт - засновник FOX40, був арбітром який мав проблеми зі свистком

Оскільки травма закінчила ігрову кар’єру Рона у віці 17 років, він отримав задоволення як баскетбольний арбітр. Врешті-решт суддівство стало дуже успішною кар’єрою за сумісництвом, на додаток до його штатної роботи на посаді президента Гамільтона, автоперевізної компанії в Онтаріо. Фокскрофт користувався попитом у всьому світі як арбітр професійних і навіть олімпійських ігор з баскетболу, але він часто був незадоволений своїм  обладнанням.

"У мене завжди були проблеми зі свистками", - пояснює він. "У них є пробковий горох, і коли ти дуже сильно дуєш гороховий свисток, нічого не виходить. Коли вони обмерзає або змочується або якщо потрапляє всередину бруд, вони втрачають свою ефективність". В результаті Фокскрофт, як і багато інших арбітрів, іноді виявляв себе не в змозі припинити гру, хоча він бачив явне порушення. У такій швидкоплинній грі, як баскетбол, свисток, який провалюється, не отримує другого шансу пролунати. У дійсно великій грі, навіть коли свисток справді працював, гру періодично не припиняли, оскільки звук свистка заглушав шум ревучих натовпів.

Хоча випадкові збої в роботі маленьких пластикових свистів навряд чи були проблемою, яка, можливо, калічить професійний баскетбол, це перешкоджає належному виконанню правил, не кажучи вже про те, що час від часу викликає збентеження суддів, таких як Фокскрофта. Одним з особливо неприємних випадків натовп із 18 000 вболівальників (рекорд того часу щодо відвідування баскетболу в Канаді) на фіналі Олімпійських змагань у Монреалі гукав та шипів у Фокскрофті, коли гравець Югославії відбив члена команди США та був повинний зазнати штрафу. І ось, Фокскрофт побачив перешкоду і подув свист, але він не пролунав!

Створення свистка FOX 40

Врешті-решт, він вирішив, що від нього залежить поліпшення ситуації. Він склав список бажань для кращого свистка, і Фокскрофт показав це компанії з формування пластмас у Стоні-Кріку, Онтаріо. Вони погодилися зробити деталі для такого свистка, якщо Фокскрофт зможе дати їм дизайн. Вони також порадились з консультантом з дизайну , Чаком Шепердом, який погодився взяти проект. 

Перший дослідний зразок, “Сhuck”  був гучнішим і надійнішим, ніж свисток у стилі гороху, але занадто великий і незграбний. Неперевершений, Шеперд працював з Фокскрофт через понад 14 прототипів, перш ніж нарешті вдосконалив свисток Fox 40. Свисток Fox 40 виглядав, відчував і звучав дуже схоже на попередника, але працював за зовсім іншим принципом. Свист в стилі гороху отримує свою пронизливість від руху невеликого пробкового гороху по його внутрішній частині, який по черзі закриває і розкриває отвір, через який випускається повітря. Цей процес створює швидке чергування звуку і тиші, та характерну вібрацію свистка  - поки горох не застрягне в норі.

Свисток Fox 40 Pealess дуже схожий на гармонічно налаштований інструмент, адже він виробляє одночасно три трохи різні частоти. Різні частоти накладаються одна на одну поза фази, і, таким чином, по черзі підсилюють та скасовують одна одну. Результат - гучний, пронизливий вібрато, який не має рухомих частин, щоб застрягти. Свисток - це процес уприскування пластиком, який ультразвуково зварюється разом, а не склеюється.

Наполегливість окупається!

Хоча Фокскрофт був впевнений, що кращий свисток змістить баскетбольний ринок, він не зміг отримати банківське фінансування цього підприємства. Йому вдалося зібрати 150 000 доларів з власних приватних фондів, і в 1987 році він створив Fox 40 International Inc.

Свіжий свисток Fox 40 досяг успіху з першого разу, коли його застосовували професійно, на Pan Pan Games 1987 року в Індіанаполісі, штат Індіана. Рон Фокскрофт з подивом виявив, наскільки далеко за межами баскетболу його продукт буде славитися попитом - навіть Індіанаполіс поліцейський був зацікавлений у використанні цього нового свистка. У 1990 р. Свистовий свисток був випробуваний Національною хокейною лігою (НХЛ) і став свистком вибору для Національної баскетбольної асоціації (НБА), Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA), Національної футбольної ліги (НФЛ), Арена футбольної ліги (AFL) та футбольної ліги Канади (CFL). Його було чути вище натовпу на Олімпіаді в Атланті в Сеулі 1988 р. Та 1996 р. В Атланті, і це було свистком вибору у футболі чемпіонату світу з футболу 1990 року, який проводився в Італії, Чемпіонаті світу 1994 р. У Сполучених Штатах та Кубок світу 2002 р. В Японії та Кореї . Fox 40 Pealess Свисток з тих пір використовуються у численних турнірах світового класу, лігах та на кожній Олімпіаді. 

Син Рона, Дейв Фокскрофт, приєднався до команди досліджень, розробок та реклами і в даний час є президентом і СЕО компанії. За більш ніж 30 років бізнесу компанія зросла і тепер складається з канадського головного офісу та американською дочірньої компанії Tri-Foxco U.S.A. Fox 40 продаються в більш ніж 140 країнах не тільки суддям, але і тренерам, ,рятувальникам, робітникам пошуку та порятунку, особистої безпеки, тренерам для тварин та всіх любителів спорту.

Насправді, свисток Fox 40 Pealess свисток - це затверджений та рекомендований звуково-сигнальний пристрій для берегової охорони у всьому світі.

Сьогодні

Повна лінійка продуктів Fox 40 з того часу значно зросла! Зараз у лінійку входять свистки, к

кріплення для свистків, Fox 40 набори, Професійні тренерські дошки, капи та продукти для морських та відкритих вулиць. Fox 40 продовжує інвестувати в нові технології, конструкції та машини, в результаті чого щороку запускається багато нових товарів.