Обмін та повернення

Ви можете оформити повернення, якщо товар не підійшов за розміром, фасоном, кольором або з інших причин не може бути використаний за призначенням, а також:

1. Не минуло 14 днів з моменту отримання товару у відділенні Кур'єрської компанії чи магазині
2. Товар не був у вжитку і жодним чином не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості
3. Повністю збережена фірмова упаковка (включаючи ярлики)

Якщо товар відповідає всім зазначеним вище умовам повернення, то кошти буде повернуто у тій формі, як і було здійснено оплата. Якщо замовлення було оплачено за безготівковим розрахунком, то отримати кошти за товар ви зможете також тільки за безготівковим розрахунком: гроші повертаються на розрахунковий рахунок або банківську картку, з яких здійснювався платіж. Термін зарахування грошей з цього приводу залежить від внутрішнього регламенту банку-получателя. Приблизний термін – 3-5 банківських днів.


Як повернути товар?

1 крок
Надішліть на електронну пошту contact@fox40.com.ua. У темі листа вкажіть номер Замовлення, яке Ви повертаєте та причину повернення.

2 крок
Чекайте зворотний зв'язок від менеджера на свою електронну адресу з підтвердженням можливості повернення товару, після чого:
зберіть товар у повній комплектації (товари, що постачаються у комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
вкласти копії розрахункових документів, якими підтверджується оплата товару
вкладіть заповнені Вами оригінали документів: «Заява на повернення товару», «Накладна на повернення товару», «Витратна накладна».

3 крок
Упакуйте все перераховане в кроці 4 і надішліть Кур'єрською компанією, якою було здійснено доставку цього Замовлення на адресу, з якої було надіслано Замовлення..

Увага! Пересилання здійснюється за рахунок покупця у разі повернення товару належної якості.(Від 50 грн)

Якщо товар відповідає вищезазначеним умовам повернення, кошти буде повернено на банківський рахунок покупця протягом 10 робочих днів.

Гарантії

Гарантія на придбані товари, які виявилися неналежною якістю, дійсна протягом 14 днів.

Повернення товару неналежної якості

Товар неналежної якості - це товар у якому виявлено недоліки.

Недолік - будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів та нормативних документів, умовам договорів або вимогам до неї, а також інформації про продукцію, надану виробником (виконавцем, продавцем).

Істотний недолік - недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з наступних ознак:

він взагалі не може бути усунений
він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором

Виявлений недолік не повинен бути наслідком неправильного використання або зберігання товару.

У разі повернення товару неналежної якості розгляд претензії займає від 1 до 14 днів. Після попереднього розгляду Вашої заяви на повернення:

якщо в товарі будуть виявлені недоліки або суттєві недоліки кошти, сплачені за товар, будуть повернуті на Ваш банківський рахунок, зазначений у Заяві на повернення протягом 10 робочих днів, але в будь-якому випадку не більше 30 днів;
якщо у товарі не будуть виявлені недоліки або суттєві недоліки, які виникли з вини Виробника та/або Продавця, на Вашу адресу, вказану в Заяві, буде надіслано Повідомлення з рішенням комісії. Після отримання вказаного листа Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:
електронною поштою: contact@fox40.com.ua
за телефоном +38073-153-68-73, для уточнення адреси відділення Кур'єрської компанії, де Вам буде зручно забрати товар